Доставка

Кур'єрська доставка по Україні

Кур'єрська доставка здійснюється наступного дня після оформлення замовлення, якщо товар є у наявності. Кур'єрська доставка здійснюється в межах України щоденно з 10.00 до 21.00. Замовлення на суму понад 6000 грн. доставляється безкоштовно.

Вартість безкоштовної доставки розраховується від суми замовлення з врахованою знижкою. Якщо сума замовлення після застосування знижки менше 6000 грн, здійснюється платна доставка.

За сумою замовлення менше 6000 грн вартість доставки складає від 80 грн.

Самовивіз

Зручний, безкоштовний та швидкий спосіб отримання замовлення.
Адреса офісу: Козіївка ....... .

Доставка за допомогою підприємства  «НоваПошта»

Зручний і швидкий спосіб доставки по Україні. Посилка доставляється в відділення «Нова Пошта» що у Вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт та номер вантажної декларації (повідомить наш менеджер після відправлення). Посилку бажано отримати протягом 24 годин з моменту приходу вантажу, інакше компанія «Нова Пошта» може стягнути з Вас додаткову оплату за зберігання. Термін доставки та вартість Ви можете розрахувати на сайті компанії.

Післяплатою

При доставці замовлення післяплатою за допомогою «Нова Пошта», ви зможете оплатити замовлення безпосередньо в момент отримання товарів.