Оплата

Готівкою кур'єру

Ви можете сплатити замовлення кур'єру у гривнях безпосередньо в момент доставки. Кур'єрська доставка здійснюється по (міста зясуйте при замовленні) наступного дня після прийняття замовлення.

Банківська картка

Оплата банковской картой Visa или MasterCard через систему WayForPay.

Через термінал

Оплатити готівкою через численні термінали в будь-якому місті України. Можна заплатити і з банківської картки через багато банкоматів. Для цього знайдіть у меню терміналу або банкомату логотип monobank та обовязково вкажіть код платежу.

З мобільного телефону

Оплата з мобільного телефону через систему monobank.

Webmoney

Після оформлення замовлення ви зможете перейти на сайт webmoney для оплати замовлення, де зможете оплатити замовлення в автоматичному режимі, а також перевірити наш сертифікат продавця.

Квитанція

Ви можете роздрукувати квитанцію та сплатити її у будь-якому відділенні банку.

Робокасса

ROBOKASSA – сервіс для організації прийому платежів на сайті, інтернет-магазині та соціальних мережах. Прийом платежів здійснюється за мінімальних комісій.

PayPal

Здійснюйте покупки безпечно, без розкриття інформації про свою кредитну картку. PayPal захистить вас, якщо виникнуть проблеми з покупкою.

Оплата через Інтеркасу

Це зручний у використанні сервіс, підключення до якого дозволить Інтернет-магазинам, веб-сайтам та іншим торговим майданчикам набувати всіх можливих форм оплати в максимально короткі терміни.

Оплата карткою через Liqpay.com

Завдяки своїй відкритості та універсальності LiqPAY стрімко інтегрується з багатьма платіжними системами та платформами та стає стандартом платіжних операцій.

Оплата через Pay2Pay

Універсальний платіжний сервіс Pay2Pay має полегшити та максимально спростити процес прийому електронних платежів на Вашому сайті. Ми відкриті для всього нового та надсучасного.

Сплатити через QIWI

QIWI — зручний сервіс для оплати повсякденних послуг.

Готівкою в офісі Автолюксу

При доставці замовлення системою Автолюкс, ви зможете оплатити замовлення в їхньому офісі безпосередньо в момент отримання товарів.