Козіяри в Києві взяли участь у VII Міжнародному культурному форумі Креативна Україна

Категорії

Відбувся форум вже більше тижня тому. 
І час розставляє все на свої місця, він луччий суддя всій шолусі, відсіює зайве чи надумане.
І вже зараз можу сказати, що цей проведений день з козіївськими майстрами поміж людей з дуже схожим «шилом в одному місці», він залишиться з нами назавжди.

Бо це як перший крок, коли ти усвідомлено осягаєш, що звичайний майстер своєї справи з будь-якого села України може і має бути представленим на високих «сходках».

Інколи у мене навіть закрадається мисль, що от уявіть, Україна - це країна, що робить лімітований ручний продукт для нішового клієнта у всьому світові. 

Це наша пропозиція.

Ми країна, де головне в першу чергу людина, що створює, бо вона є джерелом якості, унікальності продукту. А успішність продукту - це ознака що він має ставати дорожчим, а не масштабуватися його виробництво. 

Бо в Україні важлива рівновага з природою.
Скільки беремо, стільки і віддаємо. 

Таким чином Україна, активізувавши свій низовий креативний потенціал, за дуже короткий термін зможе бути представлена своїми «культурними низовими дипломатами» на сотнях тисяч форумів світу. 
Одночасно. 

Що не може собі дозволити операційно жоден державний апарат. 

Тому вже з відстані певного часу хочу поблагодарити і обійняти наших козіївських майстрів та умільців за те, що згодились, долучились. І щоразу додаєте нашій 🇺🇦 культурі багатовимірності 💎

Анна Спірідонова
Любов Попова
Олена Спірідонова
Лєна Моїсеєва
Вʼячеслав Нікітченко
Дмитро Буртика

Ви насправді є провісниками великих змін в країні. Я це побачив ще тоді, під час наших довгих розмов про майбутнє. А на форумі Креативна Україна / Creative Ukraine це стало наявно зрозуміло багатьом ❤️

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*